1.FC Skrbeň : Sokol Skrbeň 3:3

04.04.2011 14:31

Náš tým se k úvodnímu zápasu jarní sezóny sešel v hojném počtu. Do branky se postavil Fuga a do pole se chtěli dostat Jirka, Néťa, Paťas, Sedloň, Pájoš, Dalík a Jenda. Zápas začal minutou ticha za nedávno zesnulého Zdeňka Bednaříka. Po úvodním hvizdu už se náš tým tlačil do útoku. Více ze hry měl náš tým a také to stvrdil úvodní brankou utkání. Po Jirově autovém vhazování na polovině soupeře tečoval míč hlavou do sítě Néťa, 1:0. Náš tým se vedoucí brankou až příliš uklidnil a do hry se začali výrazněji zapojovat i hráči Sokola. Důraznější hra Sokolu přinesla vyrovnávací gól po pěkné kombinaci. Další závar před naší brankou skončil dalším gólem Sokola, nebo spíš naším vlastencem. To už se do hry zapojil i Mates a se špatnou hrou našeho týmu se rozhodnul něco udělat. Po několika dotecích s míčem se mu ho podařilo dopravit do branky soupeře. Následovala opět lepší hra našeho týmu a vedoucí göl z hlavy Sedloně. Sokol se ale nechtěl nechat obrat o body a do posledních minut dali vše. Náš tým se pokoušel už jen bránit a spoléhat na breaky. To ale nevyšlo a Fuga se musel ohýbat pro balon do sítě již potřetí. Neproměněné šance a špatná obrana tak vedly pouze k remíze 3:3